Παρακαλούνται οι Διευθυντές & οι Διευθύντριες των σχολικών μονάδων Φωκίδας να ενημερώσουν τους εκπαιδευτικούς των σχολείων τους σχετικά με την εγκύκλιο του ΥΠΑΙΘΑ που αφορά τον σχεδιασμό και την υλοποίηση προγραμμάτων σχολικών δραστηριοτήτων για το σχολικό έτος 2023-2024 (επισυνάπτεται).

μέχρι την Τετάρτη 15 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2023

Η υπεύθυνη Σχολικών Δραστηριοτήτων θα πραγματοποιήσει διαδικτυακή ενημέρωση για τα προγράμματα σχολικών δραστηριοτήτων
την Τετάρτη 8 Νοεμβρίου 2023,  6.00-7.30 μμ
για τους εκπαιδευτικούς